تاریخ خبر: // کد خبر: 29160 // //


استانداری کرمان از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد


روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه ۲۰ آبان هم زمان با سفر کاروان تدبیر و امید، به استان کرمان سفر کرد. به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کرمان، درجریان این سفر،۳۲ طرح به مبلغ ۳۵۶میلیارد ریال مورد بهره برداری قرارخواهندگرفت و مقررشده است، بانک کشاورزی طرح های گلخانه [...]
استانداری کرمان از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی روز دوشنبه ۲۰ آبان هم زمان با سفر کاروان تدبیر و امید، به استان کرمان سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان کرمان، درجریان این سفر،۳۲ طرح به مبلغ ۳۵۶میلیارد ریال مورد بهره برداری قرارخواهندگرفت و مقررشده است، بانک کشاورزی طرح های گلخانه ای را بدون محدودیت وتعدادی ازطرح های صنایع تبدیلی تکمیلی دارای  توجیه اقتصادی را  مورد پذیرش قراردهد.
 بر اساس این گزارش، در ابتدای این سفر، دکتردهقان معاون هماهنگی اقتصادی استانداری کرمان با حضور در محل  اقامت مدیرعامل بانک کشاورزی، مراتب  رضایت و تشکر خود و استاندار را از عملکرد مطلوب بانک کشاورزی کرمان اعلام کرد و عملکرد بانک درتامین مالی طرح های اقتصادی از جمله آبرسانی به استان و حمایت از طرح های  تولیدی را قابل قدردانی دانست.
خدارحمی در این سفر ضمن همراهی هیات دولت و شرکت در جلسه شورای اداری و بازدید از طرح های مشارکتی بانک کشاورزی ، از شعب بانک کشاورزی در این استان بازدید و با کارکنان و مشتریان دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

خبر جدید   قدردانی استاندار قم از نقش موثر بانک کشاورزی در رونق تولید

 

استانداری کرمان از عملکرد بانک کشاورزی قدردانی کرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید