تاریخ خبر: // کد خبر: 31707 // //


اختصاص خط اعتباری ٢هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی برای توسعه صنایع غذایی در استان تهران


  فاز نخست مجموعه صنایع غذایی پروان صبح روز دوشنبه سوم شهریور ماه با حضور وزیر جهاد کشاورزی،استاندار تهران،مدیرعامل بانک کشاورزی و تخصیص یک خط اعتباری٢هزار میلیارد ریالی از سوی بانک کشاورزی برای توسعه و راه اندازی فاز دوم  افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،در این [...]
اختصاص خط اعتباری ٢هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی برای توسعه صنایع غذایی در استان تهران

 

فاز نخست مجموعه صنایع غذایی پروان صبح روز دوشنبه سوم شهریور ماه با حضور وزیر جهاد کشاورزی،استاندار تهران،مدیرعامل بانک کشاورزی و تخصیص یک خط اعتباری٢هزار میلیارد ریالی از سوی بانک کشاورزی برای توسعه و راه اندازی فاز دوم  افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،در این مراسم که با حضور دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی انوشیروان محسنی بند پی استاندار تهران،روح اله خدارحمی مدیر عامل بانک کشاورزی کشاورزی، ایزدخواه نماینده مردم ری شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی همچنین معاونان وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مقامات استانی فاز نخست این مجموعه تولیدی افتتاح شد،وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به نقش قدرتمند بخش کشاورزی در تامین مایحتاج  مردم و خودکفایی در محصولات مورد نیاز کشور از جمله گوشت سفید،تخم مرغ،شیر و….، زنجیره تولید و جلوگیری از خام فروشی را نسخه نجات بخش کشاورزی دانست.

خبر جدید   حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتبارات بانک کشاورزی در جلسه هم اندیشی اعضای شورای عالی استان ها

وی ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای راه اندازی این مجموعه تولیدی اعلام کرد: وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی آماده همکاری برای توسعه و تکمیل دیگر بخش های آن هستند.

بر اساس این گزارش بانک کشاورزی یک خط اعتباری ٢هزار میلیارد ریالی برای توسعه و تکمیل مجموعه صنایع غذایی پروان اختصاص داده است که پس از طی مراحل قانونی مطابق با ضوابط و مقررات پرداخت خواهد شد.

خبر جدید   اظهارات وزیر اقتصاد در حاشیه نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران

شایان ذکر است این مجموعه تولیدی که قابلیت تولید انواع خشکبار و سبزی، نوشیدنی، غذای آماده،لبنیات و فرآورده های گوشتی را دارد،در زمینی به مساحت ١٢٠ هزار متر مربع در شهرستان ری ایجاد شده است و راه اندازی آن زمینه اشتغال حدود ۱۵۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.

اختصاص خط اعتباری ٢هزار میلیارد ریالی بانک کشاورزی برای توسعه صنایع غذایی در استان تهران

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید   قدرانی از روسای موفق بانک کشاورزی

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.