تاریخ خبر: // کد خبر: 32075 // //


اختصاص١۶٧۵٠میلیارد ریال تسهیلات بانک کشاورزی برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی


بانک کشاورزی در سال جاری با توجه به اهمیت تأمین نهاده های کشاورزی و دامی و با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،مبلغ١۶٧۵٠ میلیارد ریال تسهیلات برای واردات و کمک به تأمین کنندگان این نهاده ها اختصاص داده است. به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،تا کنون مبلغ١٢٣۵٠ میلیارد [...]
اختصاص١۶٧۵٠میلیارد ریال تسهیلات بانک کشاورزی برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی

بانک کشاورزی در سال جاری با توجه به اهمیت تأمین نهاده های کشاورزی و دامی و با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران،مبلغ١۶٧۵٠ میلیارد ریال تسهیلات برای واردات و کمک به تأمین کنندگان این نهاده ها اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،تا کنون مبلغ١٢٣۵٠ میلیارد ریال از تسهیلات تخصیص یافته براساس ضوابط و مقررات و با هدف تحقق برنامه های حمایتی این بانک از بخش کشاورزی به شرکت های ذی ربط پرداخت شده است و ۴۴٠٠ میلیارد ریال باقیمانده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

بر اساس این گزارش،بانک کشاورزی در اجرای برنامه های حمایتی از بخش کشاورزی و با هدف کمک به تأمین کنندگان نهاده های کشاورزی و دامی،این میزان تسهیلات را به شرکت های فعال این بخش شامل:شرکت پشتیبانی امور دام کشور،شرکت خدمات حمایتی کشاورزی،صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان ها،انجمن واردکنندگان کود وسم،صندوق حمایت از توسعه بذرکشور و سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اختصاص داده است.

خبر جدید   طرح های برتر اجرا شده از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در سه سال اخیر با مشارکت بانک کشاورزی

این گزارش می افزاید،از این میزان تسهیلات مبلغ ۳۰۰۰ میلیارد ریال به شرکت پشتیبانی امور دام کشور،مبلغ۶۰۰۰میلیارد ریال به شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، مبلغ ۶۵۰ میلیارد ریال به صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی استان ها،مبلغ ۴۰۰۰میلیارد ریال به انجمن واردکنندگان کود و سم، مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال به صندوق حمایت از توسعه بذر کشور و مبلغ ۳۰۰۰میلیارد ریال به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اختصاص یافته است.

خبر جدید   وزیر اقتصاد در جلسه مجمع عمومی بیمه مرکزی: بیمه؛ صنعتی رو به جلو و در آستانه بلوغ در کشور

اختصاص١۶٧۵٠میلیارد ریال تسهیلات بانک کشاورزی برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید