تاریخ خبر: // کد خبر: 32600 // //


آیین نکوداشت روز پرستار و نکوداشت شب یلدا به صورت مجازی برگزار شد


کد خبر: ۹۹۱۰۲۲۹بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت محور و به پاس قدردانی از زحمات پرستاران کشور، جشن گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)، روز پرستار و آیین نکوداشت شب یلدا را به صورت مجازی، برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) در تقویم [...]
آیین نکوداشت روز پرستار و نکوداشت شب یلدا به صورت مجازی برگزار شد

کد خبر: ۹۹۱۰۲۲۹
بانک رفاه کارگران به عنوان بانک سلامت محور و به پاس قدردانی از زحمات پرستاران کشور، جشن گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)، روز پرستار و آیین نکوداشت شب یلدا را به صورت مجازی، برگزار می کند. 
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) در تقویم رسمی کشور تحت عنوان روز پرستار نامگذاری شده است. هر ساله همزمان با این روز و به منظور قدردانی از ارزش ها، رشادت ها، مهرورزی و انسان دوستی پرستاران ایران اسلامی، جشن گرامیداشتی برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، با توجه به همزمانی پنجم جمادی الاول میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) با شب یلدا در سال جاری، جشن گرامیداشت روز پرستار و آیین نکوداشت شب یلدا به صورت همزمان، در قالب یک مراسم و با توجه به شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت مجازی برگزار می شود.
شایان ذکر است، کمدین معروف "حسن ریوندی" در مراسم امسال جشن گرامیداشت روز پرستار و آیین نکوداشت شب یلدا، به اجرای برنامه می پردازد.
گفتنی است، علاقه مندان به دیدن این برنامه می توانند به صفحه رسمی اینستاگرام این بانک مراجعه کنند.
لازم به یادآوری است، بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک سلامت محور و بانک عامل در حوزه رفاه و تامین اجتماعی، در راستای حمایت و پشتیبانی از حوزه سلامت کشور در شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا، طرح های مختلف تسهیلاتی را در سال جاری اجرایی کرده است که از جمله این طرح ها می توان به "جهش مهر سلامت"، "تجهیز سلامت رفاه" ،"پاک " و … اشاره کرد.

خبر جدید   حمایت از حوزه سلامت همچنان در اولویت

آیین نکوداشت روز پرستار و نکوداشت شب یلدا به صورت مجازی برگزار شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.